www.advalvas.vu.nl
  >  ad valvas nummer 30
Israël weigert Marokkaanse student PDF Print E-mail
Favoriten Twitter Facebook Myspace Hyves

8 februari 2012 - Een deelnemer aan een studiereis naar Israël, georganiseerd door samenwerkingsverband Dit e-mail adres is beschermd tegen spambots, u heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. , is uiteindelijk geweigerd door dat land vanwege haar Marokkaanse paspoort.

Pas vlak voor aanvang van de reis werd duidelijk dat zij een visum nodig had, in tegenstelling tot de andere deelnemers.

“Zowel het reisbureau als de Israëlische ambassade hadden gezegd dat haar paspoort geen probleem is”, aldus de coördinator van Dialoog, Wim Haan. “Later bleek dat ze er vanuit waren gegaan dat ze ook een Nederlands paspoort heeft.”

Er zijn nog pogingen gedaan om in aanmerking te komen voor een versnelde behandeling van de visumaanvraag, maar die hebben niets uitgehaald. De studente is thuisgebleven. (PB)

Hits: 1203
Commentaar (3)Add Comment
...
geschreven door Abdel, 08 februari 2012
Lang leve de enige democratie van het Midden-Oosten!
rotzooi.
geschreven door Johan, 09 februari 2012
@Abdel Top je sarcasme, maar het enigste probleem waar hier tegenaan werd gelopen was het feit dat ze geen visum had voor Israel. redelijk simpel. Heeft helemaal niks te maken met dat het land een keurige democratie is. (je weet neem ik aan toch wel wat een democratie is en inhoud he?)

Dit is overigens gewoon dom geregeld door de studente zelf, en het zelf niet goed opzoeken van de regels mbt vakantie wanneer je een land bezoekt.

Als je naar Amerika reist en je komt dan ook aanzetten zonder je gegevens online ingevuld te hebben krijg je ook nee te horen.

Volgens mij redelijk normaal om eerst research te doen wat je nodig hebt om een bepaald land binnen te komen.

Hiernaast zou ik als ik jou was eerst maar eens even naar andere landen in de wereld kijken die bijvoorbeeld bij voorbaat al nee zeggen tegen iemand met een Israelisch paspoort (of een stempel uit Israel in je paspoort), het zal je waarschijnlijk niks verbazen dat dit Islamitische landen zijn.


gegroet.
Rotzooi-rotzooi= schoon, dus
geschreven door Duke of Argyle, 15 februari 2012
@rotzooi
Samenvattend zegt u dat, "iemand met een marokkaans paspoort komt uiteindelijk wel binnen als zij maar op tijd een visum aanvragen. Alleen komen individuen met een Israelisch paspoort nooit Islamitische landen binnen, dus dan boeit het niet dat Marokkanen een visum moeten aanvragen".
Zou je dit misschienanders willen verwoorden en daarbij een echt argument willen inbrengen, want dit is natuurlijk appels met peren vergelijken.

Schrijf commentaar

busy